Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Українські жінки отримали нагороду за свою звитягу

  • 491
Українські жінки отримали нагороду за свою звитягу

На форумі «Жінки, мир, безпека» у Косово, який об‘єднав понад 500 учасників з 33 країн, українські жінки отримали медаль за свою стійкість та захист країни. Про це повідомила заступниця голови фракції «Слуга Народу» Євгенія Кравчук, яка отримала цю нагороду від імені усіх жінок України.

«Це медаль для всіх українських жінок. Вони служать у ЗСУ, лікують, вчать, презентують Україну на найвищому рівні», – сказала Кравчук.

Вона нагадала, що з часу повномасштабного вторгнення жінки-народні депутатки перебрали на себе роль представниць країни на міжнародному рівні та успішно займалися парламентською дипломатією.

Також жінки висвітлювали військові події, які відбувалися й досі тривають в Україні, тож медаль належить й жінкам-журналісткам, зокрема й тим, які знайшли прихисток у Косово.

«Я виголошувала багато промов після 24 лютого, але жодного разу у країні, де так багато людей розуміють, що означає бачити танки на своїй вулиці. Це те, що відбувається в Україні. Звертаюся до вас, партнери України: ми маємо перемогти. Ми переможемо!», – заявила Кравчук, отримуючи нагороду від Президентки Косово Вйоси Османі.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy