Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Українські виробники продовжують забезпечувати продовольчу безпеку країни

  • 242
Українські виробники продовжують забезпечувати продовольчу безпеку країни

Попри воєнний стан українські підприємці збільшують свої потужності, гарантуючи продовольчу безпеку країни, але вони також потребують державної підтримки. Про це заявила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк під час робочої поїздки на Тернопільщину.

Очільниця партії ознайомилися з роботою фермерського господарства «Гадз», передового виробника молока та плодових. Понад 10 років тому підприємство починалося як соціальний проєкт, оскільки в області на той час був високий рівень безробіття.

«Сьогодні можна з впевненістю сказати, що проєкт вдався. На сьогодні тут працює майже тисяча працівників з середньою заробітною платою у 28 тис. грн, і які щорічно збирають 25 тисяч тонн фруктів для українського та закордонного ринків», – констатувала Олена Шуляк.

Водночас вона наголосила, що якими б успішними не були українські виробництва, вони потребують підтримки з боку держави.

«Попри воєнний стан «Газд» продовжує будівництво нових об’єктів та збільшує свої потужності, що гарантуватиме продовольчу безпеку нашої країни. Так роблять не лише вони. Як і не лише вони продовжують стикатися з корупцією в будівельній сфері», – сказала Шуляк.

Вона додала, що прийняття в другому читанні законопроєкту 5655 щодо реформи містобудування унеможливить корупцію у будівельній сфері.

«Це дозволить перевести всі процеси в цифровізовану прозору площину, і чиновники більше не зможуть вимагати хабар. Знаю, це точно буде. Наша ціль на сьогодні — пришвидшення процесу», – наголосила Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy