Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Українські військові готові захищати свої території, але не реагують на провокації – Давид Арахамія

  • 8183
Українські військові готові захищати свої території, але не реагують на провокації – Давид Арахамія

Українські військові стоять на своїх позиціях, захищаючи свої території та не рухаються вперед, як про це говорить Росія. Про це на брифінгу заявив голова фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія, перебуваючи в ООС.

«Українські військові стоять на своїх позиціях. Україна готова захищати свої території, але не реагує на провокації», – зазначив він.

Давид Арахамія навів приклад сьогоднішнього обстрілу, під який він разом із представниками закордонних ЗМІ потрапили. Це була чергова провокація, на яку наші солдати не відповіли.

«Коли все зупинилося, я запитав, чому ви не відповідали? Вони сказали: ми не хочемо підтвердити міф, що українська армія порушує Мінські домовленості, ми не хочемо бути частиною російської пропаганди. Це важливо, що ви на свої очі побачили, що відбувається», – сказав очільник фракції «Слуга Народу» представникам закордонних ЗМІ.

Давид Арахамія запевнив, що цю провокаційну кампанію три дні тому почала саме Росія і вона посилюється.

«Евакуація людей та інші речі демонструють, що вони хочуть продовжувати провокації», – заявив він.

Голова фракції «Слуга Народу» звернув увагу на сьогоднішній виступ Президента Україна під час Мюнхенської конференції. Глава держави нагадав, що Україна підписала Будапештський меморандум, відмовившись бути однією з ядерних держав. І чотири наддержави гарантували Україні суверенітет та відсутність зазіхань на наші території.

«Спочатку в нас відібрали Крим, потім – частину Донбасу. Але всім – усе одно. Ми тричі просили держави-гаранти сісти за стіл переговорів та зробити щось. І ніхто не реагував. Зараз – остання спроба. Сподіваюсь, що ці держави все-таки сядуть за стіл переговорів і запропонують якийсь вид гарантій та, можливо, новий документ про європейську безпеку», – наголосив Давид Арахамія.

Нагадаємо, сьогодні народні депутати від «Слуги Народу» спільно з представниками закордонних ЗМІ побували на позиціях українських сил у районі Світлодарська.

Депутати поспілкувалися з військовими щодо оперативної ситуації та щодо загострення, яке спостерігається протягом останніх днів. Також передали одному із підрозділів ЗСУ 4 дрони, необхідні для виконання завдань у зоні ООС.

На одній із позицій народні депутати від «Слуги Народу» та група закордонних ЗМІ потрапили під обстріл.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy