Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Українські ветерани встановили світовий рекорд у Мадриді

  • 300
Українські ветерани встановили світовий рекорд у Мадриді

Сьогодні в Києві офіційно оголосили про світовий рекорд зі стронгмену, який команда українських ветеранів установила на міжнародному спортивному фестивалі Арнольда Шварценеггера Arnold Classic Europe в Мадриді.

Призери першого туру змагань «Сильні України» протягли за канат в упорі сидячі 4 вантажівки загальною масою 35 т. Їхній результат – 20 метрів за 30,69 секунди.

Поїздку ветеранів до Мадрида організувала Федерація стронгмену України за сприяння народних депутатів від «Слуги Народу», а також меценатів. Головний суддя – Василь Вірастюк.

«Розпочинаючи низку змагань «Сильні України», ми в першу чергу спостерігали за враженнями від самих учасників – як їм ідея реабілітації через спорт. У різних містах України ми збирали неймовірно крутих, міцних духом захисників та захисниць. Всі вони дали зрозуміти: реабілітація через спорт є однією з найкращих. Яскравий приклад тому – світовий рекорд у Мадриді. Мене не залишає відчуття гордості за наших незламних захисників!», – зазначила голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

Команда рекордсменів складається з восьми чоловік, які отримали важкі травми під час бойових дій і після лікування та протезування обрали реабілітацію через спорт.

Олександр Швачка, позивний «Вовк»;
Михайло Дроботенко, позивний «Сєвєр»;
Вячеслав Цюх, позивний «Німець»;
Євген Смага, позивний «Сем»;
Артем Погорілий, позивний «Тьома»;
Артем Марченко, позивний «Мара»;
Денис Барчук, позивний «Привид»;
Владислав Шатіло, позивний «Шатя».

Учасники команди були відібрані за результатами змагань «Сильні України», які відбулися у липні-вересні цього року в Полтаві, Житомирі, Ужгороді та Рівному за сприяння народних депутатів від «Слуги Народу». Ветерани та військовослужбовці змагалися в трьох адаптивних дисциплінах: жим лежачи, аеробайк і веслування на тренажері.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy