Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Українські школярі посіли призові місця на міжнародних олімпіадах із фізики, інформатики та лінгвістики

  • 5212
Українські школярі посіли призові місця на міжнародних олімпіадах із фізики, інформатики та лінгвістики

Українські школярі отримали призові місця на міжнародних олімпіадах із фізики, інформатики та лінгвістики. А також посіли шосте місце серед 107 країн світу на Міжнародній олімпіаді з математики.

Так, на Міжнародній олімпіаді з фізики українська команда виборола золото, срібло та три бронзи. Золото і дві срібні нагороди – на Міжнародній олімпіаді з інформатики. Золото і три відзнаки українці здобули на Міжнародній олімпіаді з лінгвістики.

«Вітаю українські команди та пишаюся здобутками наших школярів! Працюючи над законом про повну загальну середню освіту, ми передбачили право переможців міжнародних олімпіад отримувати додаткові бали при вступі до закладів вищої освіти. Крім того, я впевнена, що діти-переможці міжнародних олімпіад мають отримувати стипендії – за аналогією з тими, шо виплачуються дітям, які склали ЗНО на 200 балів. Будемо працювати над цим питанням. Адже ми маємо підтримувати та заохочувати талановиту молодь», – сказала голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету ВРУ з питань освіти, науки та інновацій Юлія Гришина.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy