Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Українські парламентарки успішно відстоюють позицію України на міжнародній арені – Євгенія Кравчук

  • 241
Українські парламентарки успішно відстоюють позицію України на міжнародній арені – Євгенія Кравчук

Членкиням парламентських делегацій вдалося домогтися ухвалення важливих рішень на підтримку України. Про це заявила заступниця голови фракції «Слуга Народу» Євгенія Кравчук під час конференції руху ЗеЖінки «Жіноче лідерство: європейський вимір».

«Українська делегація на позачерговій сесії ПАРЄ у березні 2022 року складалася виключно з жінок, і нам вдалося домогтися важливого рішення – виключення росії з цієї міжнародної організації. Це дійсно величезне досягнення українських парламентарок», – навела приклад Кравчук.

Вона нагадала, що у нинішньому скликанні Верховної Ради понад 20% народних депутатів – це жінки, що є найвищим показником за останні 30 років.

«Жінки у парламенті дуже активні, а під час повномасштабного вторгнення вони стали ще активнішими – їх багато у складі українських делегацій і вони успішно доносять позицію України до наших міжнародних партнерів», – засвідчила заступниця голови фракції «Слуга Народу».

За її словами, жінки також беруть активну участь в євроінтеграційних процесах.

«Наша партія вступила в Альянс лібералів і демократів за Європу (ALDE), яка має одну з найбільших фракцій в Європарламенті. Також у нас є контакти з іншими партіями в різних країнах. А наступного року, коли відбуватимуться вибори до Європарламенту, «Слуга Народу» планує бути присутньою на з’їздах європейських партій. Це дасть додаткову можливість доносити позицію України до міжнародної спільноти», – наголосила Кравчук.

Вона додала, що український парламент активно працює над ухваленням євроінтеграційних законопроєктів, які розглядаються на кожному засіданні. Частину зобов’язань Україна вже виконала й робота триває.

«Я співавтор Закону про медіа, це одне з семи зобов’язань для початку переговорів про членство України в ЄС, і воно виконане. Але є й інші зобов’язання, зокрема відновити декларування та звітність партій, ухвалити законопроєкт про нацменшини. Ми виконаємо всі наші зобов’язання, і сподіваюся, що у грудні зможемо почати переговори про членство в ЄС», – підсумувала заступниця голови фракції «Слуга Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy