Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Українські м'ясопродукти стануть безпечнішими та якіснішими: що змінює законопроєкт №8290

  • 432
Українські м'ясопродукти стануть безпечнішими та якіснішими: що змінює законопроєкт №8290

Верховна Рада підтримала у другому читанні законопроєкт №8290, який наближає законодавство України до європейських норм у харчовій галузі – виробництво продуктів тваринного походження регулюватиметься як в ЄС.

Про це заявив голова Комітету з питань аграрної та земельної політики, народний депутат «Слуги Народу» Олександр Гайду.

За його словами, реалізація законопроєкту забезпечить підвищення якості продуктів, а їхній склад для українців буде більш зрозумілий та прозорий. До того ж документ враховує потреби не лише споживачів, а й бізнесу.

“Законопроєкт №8290 має на меті зробити українські харчові продукти тваринного походження якіснішими. А умови для реєстрації підприємств – прозорішими. Наприклад, невелике виробництво можна буде зареєструвати, не виходячи з дому, в Дії. Окрім цього, ми пропонуємо посилити державний контроль та простежуваність на усіх етапах виробництва продуктів”, – зауважив Олександр Гайду.

До того ж підприємці отримають спрощені умови для ведення підприємницької діяльності, а норми, що відповідають європейським, дадуть змогу українським підприємцям вийти на ринки ЄС. Окрім цього, законопроєктом передбачено створення умов для розвитку малого бізнесу в сільській місцевості.

“Під час війни підприємці не дали зупинитися українській економіці. Наш обов’язок, як законотворців – підтримати їх. Ми вдосконалюємо законодавство, аби спростити умови для ведення бізнесу та розширити доступ до ринків країн ЄС”, – підкреслив голова комітету.

До того ж, проєкт закону передбачає внесення комплексних змін до 17 законів України. Таким чином один документ осучаснить та вдосконалить чинне законодавство у сфері безпечності та якості харчових продуктів, селекції сільськогосподарських тварин, кормів, здоров’я та благополуччя тварин.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy