Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Українські компанії зможуть перейти на єдиний податок у 2% без обмежень

  • 550
Українські компанії зможуть перейти на єдиний податок у 2% без обмежень

Компанії в Україні зможуть без обмежень перейти на спрощену систему оподаткування із застосуванням ставки 2%, а деякі товари для наших військових тепер можна буде завозити без ПДВ та мита. Парламент ухвалив важливий законопроєкт №7234, який передбачає низку рішень для розвитку економіки.

Про це розповіла голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Насамперед, документ врегульовує процедури адміністрування деяких податків і зборів. Так, звільняються від оподаткування митними платежами операції із ввезення товарів, кінцевими отримувачами яких є правоохоронні органи, Міноборони, ЗСУ, добровольчі формування тощо. Для виробників електроенергії до закінчення воєнного стану передбачається касовий метод з акцизного податку. А для платників єдиного податку третьої групи не застосовується обмеження щодо обсягу доходу для перебування на цій групі», – розповіла вона.

Також платники податків, які надають послуги централізованого водопостачання та водовідведення можуть перебувати на спрощеній системі оподаткування зі ставкою 2%.

«На спрощену систему тепер зможуть перейти всі компанії без обмеження щодо обороту», – повідомляє голова партії.

Окрім того, завозити деякі товари для наших військових тепер можна буде без ПДВ та мита (наприклад, матеріал для виготовлення бронежилетів і броньовані автівки).

Під час фактичних перевірок податкова контролюватиме і ціноутворення, це допоможе уникнути спекуляцій, додала Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy