Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Українські фермери отримають доступ до програм держпідтримки

  • 5297
Українські фермери отримають доступ до програм держпідтримки

Парламент ухвалив за основу законопроєкт № 4046, що дозволить фермерським господарствам отримати доступ до державного фінансування.

Закон створює однакові умови щодо напрямів використання коштів фінансової допомоги з Українського державного фонду підтримки фермерських господарств.

Крім того, впроваджується державна підтримка фермерському господарству, голова якого має вік до 35 років включно. Ця ініціатива діятиме в межах підтримки підприємницьких ініціатив сільської молоді.

«Цей законопроєкт передбачає можливість підтримувати українців віком до 35 років, які створюватимуть сімейні фермерські господарства, займатимуться фермерством, розвитком сільських територій. Крім того, він врегульовує питання земель постійного користування. Це, на жаль, десятирічний біль для українських фермерів. З ухваленням цього законопроєкту фактично фермерські господарства, які мають землі в користуванні, зможуть також користуватися всіма програмами державної підтримки», – розповів заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький.

Закон також дозволить фермерам передавати у власність фермерського господарства землю, що є їхньою власністю або ж належить їм на правах постійного користування.

Таким чином, фермери матимуть право вносити до статутного капіталу фермерського господарства свої земельні ділянки. Це дозволить отримати доступ до державної підтримки.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy