Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Українські депутати адвокуватимуть створення спецтрибуналу для Путіна у різних країнах світу

  • 339
Українські депутати адвокуватимуть створення спецтрибуналу для Путіна у різних країнах світу

Українська парламентська делегація вже вирушає в тур по Північній Америці, а також у Берлін, Париж і Лондон для адвокації питання створення спеціального трибуналу для Путіна та його найближчого оточення.

Про це заявила народна депутатка, очільниця постійної делегації України у ПАРЄ Марія Мезенцева.

«Ці люди віддали наказ про напад на Україну, який у міжнародному праві однозначно кваліфікується як акт агресії», – зазначила вона.

Марія Мезенцева переконана, що жертви серед мирного населення в Україні не можуть перетворюватися на статистику, а Росія за всі воєнні злочини має бути притягнута до відповідальності. І світ уже робить у цьому напрямку важливі кроки.

Вона нагадала, що повномасштабний напад у 2022 році – це не перший серйозний злочин Путіна та його оточення.

«Війна проти України почалася у 2014-му році. До цього були і Молдова, і Чечня, і Грузія. Однак ми наполягаємо, щоб міжнародний трибунал сфокусувався саме на тих подіях, які відбулися в нашій державі після лютого. Що б не робили окупанти, ми бачимо, що план Путіна зазнав краху. Українці не здадуться, і цю зиму ми однозначно переживемо, а потім буде наша спільна перемога з тими державами, які нас підтримують», – наголосила народна депутатка.

За її словами, показово, що енергетичний шантаж Європи із боку Росії також не вдався.

«Європейський Союз зміг знизити свою залежність від РФ у газі з 47% до 7%, намагається диверсифікувати постачання та зробити максимальну заміну за енергоносіями вже зараз. Для цього виділяються кошти як на національному, так і наднаціональному, європейському рівні», – сказала представниця «Слуги Народу».

Вона додала, що останніми ракетними обстрілами Росія сама на очах усього світу підтвердила свій статус держави-терориста, який тепер закріплений у кількох резолюціях.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy