Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Українські депутатки зустрілися з Прем’єр-міністром і урядовцями Канади: обговорили фінансову підтримку, постачання зброї та санкції проти росії

  • 961
Українські депутатки зустрілися з Прем’єр-міністром і урядовцями Канади: обговорили фінансову підтримку, постачання зброї та санкції проти росії

Фінансова підтримка України, постачання зброї, продовження жорсткої санкційної політики, міжнародна ізоляція Росії. Ці та інші питання українська парламентська делегація обговорила з представниками Парламенту та Уряду Канади, зокрема прем‘єр-міністром Джастіном Трюдо, міністром фінансів Христею Фріланд, міністром імміграції Шоном Фрейзером і міністром закордонних справ Мелані Жолі.

Українську делегацію очолила народна депутатки від «Слуги Народу» Леся Забуранна, також до неї увійшли представниці «СН» Євгенія Кравчук, Анастасія Радіна та депутатки інших фракцій.

«Усі наші співрозмовники чітко розуміють значення війни в Україні для майбутнього всієї Європи та обіцяють зробити все для того, аби воно було щасливим. Канада єдина у своїй солідарності з Україною. Розраховуємо на її лідерство в підтримці української національної економіки, адвокації нас на світовій арені», – сказала співголова групи дружби між Парламентами України та Канади Леся Забуранна.

За словами народної депутатки Євгенії Кравчук, прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо запевнив українську делегацію, що Канада підтримуватиме Україну до переможного кінця війни.

«Як фінансово, так і жорстким санкційним тиском, посиленням міжнародної ізоляції рф. Також Канада шукає всі можливості для постачання озброєння – не лише того, що є у наявності в Канаді, але і розглядається можливість придбання. Представники палати громад дуже зацікавлені подальшою співпрацею з українським парламентом. Нині одна з топ-тем на порядку денному в Канаді – це допомога Україні. За що ми дуже вдячні!», – наголосила народна депутатка.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy