Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Українська митниця може стати найшвидшою у світі – Денис Шмигаль про ухвалений парламентом законопроєкт

  • 1686
Українська митниця може стати найшвидшою у світі – Денис Шмигаль про ухвалений парламентом законопроєкт

Верховна Рада проголосувала за законопроект, який дозволить зробити в Україні найшвидшу у світі митницю. Про це заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Прибирається ПДВ та ввізне мито на імпорт товарів, які завозяться платниками єдиного податку з обігу. На митниці також тепер працює декларативний принцип роботи», — пояснив очільник уряду.

За словами Прем’єр-міністра, на підставі лише однієї сторінки спрощеної декларації гуманітарні вантажі оформлюються митницею за 10-15 хвилин. Отримувати будь-які документи від ВЦА чи інших органів для ввезення гуманітарної допомоги не потрібно.

Усього, додав Денис Шмигаль, до України вже ввезено більше 128 тисяч тонн гуманітарних вантажів.

Нагадаємо, 24 березня парламент ухвалив законопроєкт №7190, який передбачає звільнення імпорту від мита та ПДВ, призупинення реєстрації платником ПДВ для нових «спрощенців» замість анулювання, скасування податку на житлову нерухомість на територіях бойових дій та на територіях, окупованих збройними формуваннями Російської Федерації.

«Ми вдосконалюємо норми податкового та митного законодавства для забезпечення ефективної роботи економіки держави у період війни. Тобто пристосовуємо таке законодавство до умов воєнного стану. Відтепер ввезення товарів, необхідних для оборони України та забезпечення гуманітарних потреб людей, буде максимально спрощено. Буде повністю звільнено від оподаткування ввезення транспортних засобів громадянами. Звільнено від ПДВ ввезення товарів, зокрема транспортних засобів суб’єктами спрощеної системи», – пояснив голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Детальніше про законопроєкт.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy