Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Українська формула миру – це про справедливе закінчення розв’язаної росією війни – Денис Маслов

  • 149
Українська формула миру – це про справедливе закінчення розв’язаної росією війни – Денис Маслов

Формула миру Президента України Володимира Зеленського базується на міжнародному праві та є єдиним мирним планом, який може об’єднати світову спільноту. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань правової політики Денис Маслов.

«Україна запропонувала, а світ підтримав Формулу миру, тому що вона про справедливе закінчення війни, розв’язаної росією. Кожен її пункт побудований на нормах міжнародного права – на принципах Статуту ООН», – наголосив Маслов.

Він додав, що сьогодні весь світ бачить і розуміє, що путін не хоче миру, а з рф та російським диктаторам не можна домовлятися, оскільки весь російський режим побудований на патологічній брехні та агресії.

«Поважати Статут ООН його можна лише примусити, тиснучи з усіх сторін – на фронті, економічно, юридично і дипломатично. І на сьогодні Формула миру є єдиним мирним планом, який безумовно базується на міжнародному праві, є справедливим та може обʼєднати світову спільноту заради миру», – зауважив парламентар.

Маслов наголосив, що всі інші запропоновані мирні плани є нереалістичними й несправедливими, оскільки зачіпають питання територіальної цілісності нашої країни, яке для України є принциповим.

«Мета путіна – не дати світу обʼєднатись заради миру, щоб і далі продовжувати поширювати хаос та дестабілізацію в світі. Наша ж мета – мобілізувати світову більшість навколо Української формули миру», – підсумував голова профільного комітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy