Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Українська формула миру стане основою для припинення всіх військових конфліктів – Павло Фролов

  • 116
Українська формула миру стане основою для припинення всіх військових конфліктів – Павло Фролов

Українську формулу миру вже підтримали понад 80 держав світу. Це свідчить про глобальну важливість запропонованих Україною принципів досягнення миру. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу» Павло Фролов.

«15-16 червня відбудеться перший Саміт миру в Швейцарії, який стане платформою для діалогу стосовно шляхів досягнення всеосяжного, справедливого та тривалого миру для України згідно зі Статутом ООН та нормами міжнародного права. Коли Україна мобілізує більшість країн світу, росія вже не зможе брехати про свої агресивні вчинки», – зауважив парламентар.

Він зазначив, що у саміті братимуть участь лідери країн та голови урядів з усіх континентів. Засади роботи саміту погодили під час низки міжнародних зустрічей радників із національної безпеки, ініційованих Офісом Президента для опрацювання Української формули миру.

«Українську формулу миру вже підтримали понад 80 держав світу. Це свідчить про глобальну важливість запропонованих Україною принципів досягнення миру. Формула миру може стати універсальною основою для припинення інших військових конфліктів на планеті», – наголосив Фролов.

Він додав, що головні принципи Української формули миру – це стабільна безпека у світі, яка є запорукою розвитку людства.

«Україна розраховує на підтримку світової більшості у реалізації Формули миру. Це єдиний справедливий шлях для завершення війни, який базується на міжнародному праві», – підсумував парламентар.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy