Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Українська Формула миру стане основою для припинення інших військових конфліктів на планеті — Олексій Леонов

  • 59
Українська Формула миру стане основою для припинення інших військових конфліктів на планеті — Олексій Леонов

15-16 червня Швейцарія прийматиме саміт, мета якого – створити широку міжнародну підтримку Формули Миру Президента України Володимира Зеленського. Саме українська Формула миру може стати універсальною основою для припинення інших військових конфліктів на планеті.

У цьому переконаний народний депутат від фракції «Слуга Народу» Олексій Леонов.

«За потужної роботи нашого Президента, дипломатичного корпусу та Офісу Президента на чолі з Андрієм Єрмаком, за півтора року Україні вдалося довести амбітну ініціативу до стадії практичного втілення. Запрошення на участь в Глобальному саміті миру були розіслані лідерам понад 160 країн світу», – зазначив парламентар.

За його словами, очікується, що за підсумками Саміту миру буде складено план дій з виконання перших трьох пунктів Формули миру. Йдеться про вільне судноплавство, ядерну та енергетичну безпеку, а також обмін полоненими та повернення депортованих дітей.

«Окремо відзначу, що пункт про вільне судноплавство передбачає захист портової інфраструктури», – зауважив Леонов.

Як наголосив народний депутат, на Саміті миру Україна зможе донести свою позицію до тих країн, які поки що не на нашому боці. Одночасно це дозволить суттєво зменшити російський вплив на них. Гуманітарні рішення саміту зачіпають інтереси багатьох країн. Йдеться про продовольчу, енергетичну, ядерну безпеку та екологію.

«Українська Формула миру, як постійно наголошує наш Президент, може стати універсальною основою для припинення інших військових конфліктів на планеті», – резюмував Олексій Леонов.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy