Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Українська делегація в ПАРЄ наполягає на ратифікації Стамбульської конвенції

  • 9536
Українська делегація в ПАРЄ наполягає на ратифікації Стамбульської конвенції

Постійна делегація України в ПАРЄ зробить усе можливе, щоб ратифікація Стамбульської конвенції про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству відбулася і ми пишалися ще однією перемогою як на міжнародному рівні, так і всередині нашої держави.

Про це заявила голова делегації, народна депутатка від «Слуги Народу» Марія Мезенцева.

Так, 11 травня 2011 року була відкрита до підписання Конвенція Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами (Стамбульська конвенція), в написанні якої Україна брала активну участь. Наша держава також підписала документ в 2011 році, але досі не ратифікувала.

«Минуло 10 років, і ми впевнені, що це може зробити парламент IX скликання вже у 2021 році. Кожна людина народжена з правами. Різні форми насильства є неприпустимими, і кривдники повинні нести жорстке покарання. Під час пандемії ми бачимо страшну статистику щодо зростання рівня домашнього насильства. Тільки за 2020 рік сплеск звернень з приводу насильства зріс на 66%». За даними Мінсоцполітики, серед усіх звернень про домашнє насильство найбільше надходило від жінок – 86%, чоловіки – 12% і 2% – діти», – наголосила Марія Мезенцева.

Існує дуже багато міфів, пов’язаних зі Стамбульською конвенцією. І дуже важливо їх розвіяти як для народних депутатів, так і для українців загалом.

Детальніше про спростування міфів від експерток з Ради Європи Єлизавети Кузьменко і Олександри Голуб читайте тут.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy