Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Україні потрібен великий бізнес, але не олігархи – Галина Янченко

  • 5412
Україні потрібен великий бізнес, але не олігархи – Галина Янченко

Парламент має розділити бізнес і політику, про це під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Економіка без олігархів» заявила народна депутатка від фракції «Слуга Народу», заступниця голови Комітету ВР з питань антикорупційної політики Галина Янченко.

«Послідовна позиція команди Володимира Зеленського – Україні потрібен великий бізнес, але не олігархи, які використовують політичний, медійний чи інший вплив, щоб отримати певні преференції. Ми за єдині правила гри для всіх, і завдання, яке стоїть перед парламентом та урядом, розділити політику і бізнес та зробити ці сфери прозорими перед суспільством», – сказала Янченко.

За її словами, зареєстрований у парламенті законопроєкт про олігархів – це рамковий документ, і його буде недостатньо для того, щоб комплексно розв’язати проблему впливу олігархів на процеси у країні.

«Тут потрібно говорити про роль Антимонопольного комітету, про реформування податкової системи, розглядати питання регулювання відносин в економічних сферах та з медіа. Щоб ми ухвалили максимально зважений і ефективний для держави закон», – наголосила народна депутатка.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy