Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Україна зможе отримувати вакцину Pfizer безкоштовно

  • 5819
Україна зможе отримувати вакцину Pfizer безкоштовно

Україна зможе отримати безкоштовну вакцину в рамках механізму COVAX, зокрема, вакцини Pfizer.

Парламент ухвалив законопроєкт №5247, який дозволяє застосовувати вакцини для профілактики COVID-19, розроблені в екстреному порядку.

Крім того, передбачено звільнення від відповідальності медпрацівників, які діяли за інструкцією. Тобто за халатність відповідальність буде.

Також у законопроєкті запропоновано додати норму про державну компенсацію тієї шкоди, яка може бути завдана внаслідок вакцинації.

«Кабмін має розробити в двотижневий термін підзаконні акти, які дозволять державі сплачувати людям компенсацію у разі виникнення ускладнень від вакцинації», – зазначив голова комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

Зазначимо, препарати, які ми отримаємо через механізм COVAX, – якісні та сертифіковані. Адже дозвіл на їхнє застосування дали країни із суворою регуляторною системою, їх схвалила ВООЗ. Зокрема, через COVAX ми можемо отримати вакцину Pfizer, яку навряд чи вдасться у найближчий час одержати якимось іншим чином.

Важливо, що законопроєкт стосується тільки вакцин для боротьби з COVID-19. Тобто інші вакцини використовуватимуться у звичайному режимі.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy