Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Україна змінює політику стосовно вітчизняних виробників

  • 200
Україна змінює політику стосовно вітчизняних виробників

Президентський Указ про створення платформи «Зроблено в Україні» – новий шанс кардинально змінити економічну політику держави щодо власних виробників. Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», заступник голови Комітету ВР з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський.

«Сама по собі ця платформа – лише можливість. Тепер треба докласти всі зусилля, щоб наповнити її реальним змістом. На мою думку, вона має об’єднати зусилля органів влади та бізнесу для створення режиму максимального сприяння українським виробникам», – зазначив Кисилевський.

Він додав, що платформа має сприяти розробці нових програм підтримки виробників, реалізації плану розвитку переробної промисловості, удосконаленню і розширенню локалізації, а також забезпеченню доступу до дешевих кредитів і страхування воєнних ризиків.

«Слова «все, що виробляється в Україні, має купуватись в Україні» повинні наповнитись реальним змістом і реальною відповідальністю за саботаж. Війна багатьом в Україні відкрила очі на те, що інші країни зрозуміли століття тому. Лише якщо ти маєш власне виробництво – зброї, обладнання, ліків, товарів з високою доданою вартістю, – тоді ти існуєш, розвиваєшся і перемагаєш», – наголосив народний депутат.

Кисилевський переконаний, що проєкт має не лише стимулювати попит на українські товари, але й передбачати притягнення до відповідальності чиновників за закупівлю державними відомствами й компаніями імпортних, а не українських товарів.

«Маємо використовувати кожну можливість для повернення здорового глузду в економічну політику. Зокрема і створення такої платформи. Президент продемонстрував, що таку зміну економічної політики держави підтримує. Це за нинішніх умов вже немало. Але попереду ще чимало роботи», – підсумував Кисилевський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy