Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Україна запроваджує страхування інвестицій від воєнних ризиків

  • 92
Україна запроваджує страхування інвестицій від воєнних ризиків

Уряд зробив крок до запуску страхування інвестицій українських підприємств від воєнних ризиків – вніс зміни до статуту Експортно-кредитного агентства. Це другий з двох підзаконних урядових нормативних актів, які потрібні для старту програми. Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», заступник голови Комітету ВР з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський.

«Запровадження механізму страхування інвестицій від воєнних ризиків є важливою складовою державної економічної політики «Зроблено в Україні» і також передбачено планом розвитку переробної промисловості», – зауважив Кисилевський.

За його словами, уряд свою частину роботи виконав, тепер справа за ЕКА. Зокрема Експортно-кредитне агентство має зареєструвати новий статут зі змінами, затвердити тарифи, типовий договір та поліс страхування воєнних ризиків.

«За планом на це піде кілька тижнів. Якщо нічого не завадить, вже у другій половині травня ЕКА почне пропонувати цю послугу українським підприємствам», – сказав парламентар.

Він додав, що крок за кроком Україна наближається до реалізації закону №9015 про страхування воєнних ризиків, який був прийнятий у листопаді 2023 року.

«Закон відкриває доступ до цього інструменту саме для українських підприємств. Для іноземних компаній він доступний через агенції MIGA та DFC, а також ЄБРР. Зокрема, такий поліс вже має індустріальний парк на Львівщині та промислове підприємство на Київщині», – зазначив Кисилевський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy