Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Україна й надалі ставитиме питання про створення Міжнародного трибуналу

  • 514
Україна й надалі ставитиме питання про створення Міжнародного трибуналу

Резолюція Парламентської асамблеї Ради Європи про визнання росії державою-спонсором тероризму стане сигналом для інших міжнародних організацій та парламентів визнати рф терористичним режимом. Про це в ефірі Українського радіо розповіла народна депутатка від фракції «Слуга Народу», голова постійної делегації України в ПАРЄ Марія Мезенцева.

«Після останніх масованих терористичних атак на Україну було ухвалено рішення про обговорення в ПАРЄ цього питання в рамках термінових дебатів. Пріоритетом для нас, звісно, був Міжнародний трибунал, а також питання протиракетної оборони», – розповіла Мезенцева.

За її словами, Україна спільно з Естонією запропонували включити в текст резолюції визначення «терористичний режим».

«Вперше в історії міжнародних організацій, які працюють з правами людини, із запровадженням миру і врегулюванням конфліктів, ми говорили про політику тероризму, про кожен воєнний злочин і факт агресії, як найвищий злочин в цій війні. Запропоновану поправку «терористичний режим» погодили та підписали лідери всіх політичних груп ПАРЄ», – повідомила депутатка.

Вона додала, що Україна очікує на таке ж рішення в інших парламентах та надалі ставитиме питання про створення Міжнародного трибуналу.

«Всі хто погодиться на його створення, а це мають бути всі країни від Австралії до Канади, будуть готові співпрацювати та надати своїх прокурорів. Паритетність при цьому повинна бути 80 на 20 щодо представників України, оскільки ніхто не говорить про те, що тільки Україна буде судити росію. І ніхто в Києві офіс цей створювати не буде. Він буде розташовуватися в Нідерландах», – резюмувала голова постійної делегації України в ПАРЄ.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy