Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Україна вивчає досвід Естонії в процесі аграрної євроінтеграції – Олександр Гайду

  • 115
Україна вивчає досвід Естонії в процесі аграрної євроінтеграції – Олександр Гайду

Голова Комітету з питань аграрної та земельної політики, народний депутат від фракції «Слуга Народу» Олександр Гайду провів онлайн зустріч із Головою Комісії у справах сільського господарства Рійгікогу Естонської Республіки Урмасом Круузе.

Під час зустрічі посадовці обговорили досвід Естонської Республіки щодо вступу до ЄС, впровадження Спільної аграрної політики ЄС та важливі корисні аспекти для проходження євроінтеграційного процесу Україною на шляху отримання статусу повноправного членства у євроспільноті.

Олександр Гайду зазначив, що починаючи з червня 2022 року, коли Україна отримала статус країни-кандидата, почався важливий етап відносин між Україною та Європейським Союзом, під час якого Україна має на всіх рівнях, зокрема на законодавчому, виконати свої зобов’язання відповідно до набутого статусу.

«Попри військову агресію росії проти України Комітет працює безперервно. Водночас головним пріоритетом роботи Комітету є імплементація європейських норм у сільському господарстві, санітарних і фітосанітарних заходах, а також удосконалення сфери захисту здоров’я та забезпечення належного утримання тварин, ветеринарної практики, врегулювання питання об’єднань сільськогосподарських товаровиробників в частині імплементації норм щодо спільних аграрних ринків, виробництва виноробної продукції, продовження земельної реформи», – наголосив Олександр Гайду.

За словами народного депутата, для подальшої співпраці між парламентськими комітетами набуває важливості співпраця з естонськими колегами в контексті отримання та застосування досвіду країн-членів ЄС в процесі законодавчої євроінтеграції та підготовки до участі в спільній європейській аграрній політиці.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy