Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Україна вперше за 5 років домовилась про суттєве збільшення додаткових дозволів на вантажні автоперевезення – Володимир Крейденко

  • 5559
Україна вперше за 5 років домовилась про суттєве збільшення додаткових дозволів на вантажні автоперевезення – Володимир Крейденко

Україна змогла досягти згоди від Польщі на міжнародні автомобільні перевезення завдяки системним та довгим перемовинам Міністерства інфраструктури України та Міністерства інфраструктури Польщі. Про розповів заступник голови парламентського комітету з питань транспорту та інфраструктури від «Слуги Народу» Володимир Крейденко, коментуючи домовленості України та Польщі про збільшення квот  для українських автоперевізників.

«Це вперше за 5 років, коли Україна змогла домовились про значне збільшення додаткових дозволів на вантажні автоперевезення. Цей дозвіл став важливим кроком в покращені ефективності перетину міжнародних автомобільних пунктів пропуску України та Польщі», – підкреслив Володимир Крейденко.

Як нагадав заступник голови парламентського комітету з питань транспорту та інфраструктури від «Слуги Народу», до цього Польща щороку знижувала квоту міжнародних дозволів на вантажні автомобільні перевезення для України. Зокрема, у 2018 році – з 200 тис до 160 тис міжнародних дозволів, у 2019 році було надано 10 тис дозволів, а у 2020 – 9,7 тис.

«Ситуація стала критичною минулого року, коли вперше польською стороною не було надано жодного додаткового дозволу для України», – розповів він.

Проте, додав Володимир Крейденко, у 2022 році маємо позитивний результат для наших автоперевізників. Будуть надані 20 тис. додаткових дозволів наприкінці серпня цього року. Ще 10 тис. дозволів сторони обміняються у листопаді цього року, за умови виконання спільного україно-польського плану з розвитку інфраструктури автомобільних міжнародних пунктів пропуску.

«Нові домовленості дозволять уникнути торговельної кризи між Україною та Польщею, а також мають стати позитивним прецедентом співпраці у транспортному секторі між двома країнами», – заявив він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy