Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Україна вперше увійшла до комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО — Євгенія Кравчук

  • 175
Україна вперше увійшла до комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО — Євгенія Кравчук

Україну вперше обрали до Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини на наступні чотири роки. Це відбулося під час 10-ї сесії Генеральної асамблеї держав-учасниць Конвенції про охорону нематеріальної культурної спадщини у штаб-квартирі ЮНЕСКО у Парижі.

Про це повідомила заступниця голови парламентської фракції «Слуга Народу», членкиня постійної делегації у ПАРЄ Євгенія Кравчук.

Парламентарка нагадала, що це не вперше, коли Україна посідає місце в тематичних органах організації.

«Минулої осені Україну вперше обрали до складу Комітету Світової спадщини ЮНЕСКО.  росію, на противагу, продовжують виключати з керівних органів міжнародних організацій. Утім вплив країни-агресора, як і загальне членство, залишаються», – констатувала Євгенія Кравчук.

Зазначимо, що ратифікована нашою державою у 2008 році Конвенція про охорону нематеріальної культурної спадщини сприяє ефективній охороні нематеріальної культурної спадщини на місцевому, національному, міжнародному рівнях, забезпечує повагу до неї, підвищення обізнаності про її важливість та визнання.

Обрання України до Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини не лише сприяє позитивному іміджу держави, а й надасть можливість сприяти ефективному досягненню та виконанню цілей Конвенції про охорону нематеріальної культурної спадщини, а також зобов’язань з виконання Конвенції, взятих на себе Україною.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy