Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Україна відзначатиме День молоді разом із Європою та світом: нова дата святкування

  • 6212
Україна відзначатиме День молоді разом із Європою та світом: нова дата святкування

З наступного року День молоді в Україні відзначатимуть 12 серпня, в Міжнародний день молоді.

Президент Володимир Зеленський підписав відповідний указ із метою підтримки прагнення української молоді до інтеграції в європейську спільноту, утвердження цінностей демократії та свободи.

Керівник молодіжного крила партії «Слуга Народу» «Зе!Молодіжка», народний депутат Олександр Санченко зазначив, що цим указом глава держави врахував ініціативу громадських організацій і молоді про перенесення Дня молоді. «Зе!Молодіжка» також брала активну участь в адвокації цієї ініціативи.

«Синхронізація з міжнародним Днем молоді – це можливість для української молоді бути в єдиному інформаційному просторі з Європейською спільнотою. Черговий крок нашого суспільства до сенсів цивілізованого світу, цінностей демократії та свободи», – каже Олександр Санченко.

Очільник партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко додав, що відмова від святкування Дня молоді наприкінці червня за радянською традицією – це один із кроків декомунізації, що витісняє пострадянські погляди з інформаційного простору сучасної української молоді.

«Це надважливий сигнал, аби показати: ми – разом із Європою, разом із усім світом. Водночас важливо наголосити: наша команда згадує про молодь не лише на відповідні свята, як це було прийнято у старих політиків. Ми працюємо для неї щодня. Все, що робить «Слуга Народу» – спрямоване на те, аби українська молодь могла реалізувати свій потенціал, жити в тій країні, про яку вона мріє, розвивати себе та будувати своє життя саме в Україні», – наголосив Олександр Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy