Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Україна та США підписали безпекову угоду

  • 73
Україна та США підписали безпекову угоду

Під час зустрічі G7 в Італії Президент України Володимир Зеленський та президент США Джо Байден підписали безпекову угоду на 10 років.

Це найсильніша угода з усіх, які були підписані між Україною і США за час незалежності нашої країни. Україна виходить на рівень справжнього союзництва зі Сполученими Штатами.

«Це угода про безпеку та захист людського життя. Це угода про кроки, щоб гарантувати сталий мир», – сказав Володимир Зеленський.

Угода містить юридично зобовʼязуючу частину – це дає документу особливе значення. В цій частині зазначається, що Америка зобовʼязується забезпечувати стабільний рівень підтримки України протягом 10 років.

«Американська підтримка українських зусиль спрямована на перемогу України у війні», – зауважив Глава держави.

Йдеться про постачання систем Patriot, постачання бойових ескадрилей, які не обмежуються F-16. А також про співпрацю для розвитку українського оборонного виробництва.

«Угода торкається справедливої відповідальності росії за цю війну. Америка підтримує як справедливу компенсацію за збитки, спричинені російськими ударами, так і напрацювання шляхів використання заморожених російських активів»

Також в угоді йдеться, що США підтримують членство України в НАТО.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy