Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Україна та її союзники не дозволили російському пропагандисту стати віцепрезидентом ПАРЄ

  • 5206
Україна та її союзники не дозволили російському пропагандисту стати віцепрезидентом ПАРЄ

ПАРЄ підтримала ініціативу латвійської депутатки Крісти Баумане на пропозицію української сторони щодо оскарження автоматичного призначення депутата Держдуми РФ Петра Толстого віцепрезидентом ПАРЄ. І це вкотре свідчить про дотримання Асамблеєю своїх основних принципів.

Про це заявила голова української делегації в ПАРЄ, народна депутатка від «Слуги Народу» Марія Мезенцева.

Вона розповіла, що в оскарженні його обрання зазначається, що Толстой у низці публічних заяв протягом останніх років «продемонстрував повне нехтування цінностями Ради Європи, неповагу до прав людини, демократії та верховенства права».

«Толстой неодноразово неприйнятно висловлювався і зокрема щодо України. Наприклад, на одному з російських телеканалів він сказав, що Україна – це частина Росії. Такі вислови неприйнятні! Були і погрози демократично обраним лідерам інших країн-членів Ради Європи, сумніви щодо незалежності і територіальної цілісності кількох держав-членів Ради Європи. Така людина не має жодного морального і юридичного права бути віцепрезидентом, і ПАРЄ продемонструвало розуміння та відданість своїм принципам і підтримку України», – сказала Марія Мезенцева.

Тож вчора Асамблея проголосувала проти його кандидатури. На підтримку Толстого було 79 голосів, 106 – проти. І це не дивно, адже риторика, яку дозволяв собі цей російський політик, є несумісною зі стандартами і цінностями Ради Європи, зазначила заступниця голови фракції «Слуга Народу» Євгенія Кравчук.

«Ні, українці і росіяни – не “один народ”. Ніхто не має права казати, що “України не існує, ніколи не існувало і ніколи не буде”. Закиди Толстого на нашу адресу та на адресу наших союзників з Baltic+ не залишились без уваги», – підсумувала вона.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy