Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Україна розраховує почати переговори про членство в ЄС до червня – Євгенія Кравчук

  • 245
Україна розраховує почати переговори про членство в ЄС до червня – Євгенія Кравчук

Європейські інституції вже проводять скринінг українського законодавства на відповідність до норм ЄС. Про це повідомила заступниця голови фракції «Слуга Народу» Євгенія Кравчук.

«Переговорні рамки, які має затвердити Рада Європа найближчим часом, – це один з технічних етапів. Вони не дуже відрізняються для різних країн, їх лише трохи підлаштовують під конкретного кандидата», – пояснила парламентарка.

Вона зауважила, що найголовніші питання членства України в ЄС будуть обговорюватися вже безпосередньо в процесі переговорів.

«Україну, наприклад, цікавить, як буде інтегруватися наша аграрна продукція на європейський ринок, тобто який може бути перехідний період, або яким буде перехідний період за екологічними нормами й за переоснащенням наших заводів. Це вирішуватиметься вже у процесі переговорів, але дуже важливо їх почати. Власне, це і є надзавдання», – наголосила Кравчук.

Вона додала, що зараз триває скринінг українського законодавства на відповідність нормам ЄС. Водночас Україна намагається максимально пришвидшити початок переговорів, щоб вони почалися у межах головування Бельгії в Євросоюзі.

«Бельгія – союзник України. Вона зацікавлена, щоб історична подія відбулася за час її головування. Відповідно, це перше півріччя цього року. Ми все-таки очікуємо, що переговорні групи почнуть працювати найближчим часом», – підсумувала Кравчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy