Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Україна розраховує на підтримку Європи у питанні експорту зерна – Олександр Гайду

  • 365
Україна розраховує на підтримку Європи у питанні експорту зерна – Олександр Гайду

Наша держава потребує допомоги країн Європи у розв’язанні проблеми експорту зернових. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова аграрного комітету Олександр Гайду під час зустрічі із європарламентарями у Львові.

До України завітали євродепутати політичної групи «Відновити Європу» Дачьян Чолош, Джеремі Десерль, Марія Сорая Родрігес Рамос та Яна Тоом. Разом з народними депутатами України вони оглянули виробничі потужності аграріїв Львівщини.

Іноземні колеги обговорили питання налагодження нової логістики у військовий час, героїзм українських фермерів, що виживають в умовах дефіциту палива та складних прогнозів на посівну наступного року, ракетні обстріли російськими військами терміналів у портах, зокрема у Миколаєві.

Голова комітету розповів, що цього року, за прогнозами, врожай зернових в Україні складатиме близько 50 млн тонн. І хоча минулого року ця цифра була вища і складала 86 млн тонн, для внутрішніх потреб країни цього достатньо. Однак гостро стоїть питання експорту, зберігання врожаю та фінансових можливостей аграріїв на наступну посівну.

«Ми як народні депутати працюємо над ініціативами, які мають спростити роботу аграріїв. Це і швидші процеси реєстрації техніки, і спрощені вимоги до перевезення тварин та насіння, контролюємо та вимагаємо підтримки від служб, які впливають на роботу галузі. Я особисто постійно на зв’язку з фермерами південних територій, які працюють поруч з лінією фронту. Сьогодні вони стоять на захисті продовольчої безпеки світу», – зазначив Олександр Гайду.

Він також акцентував увагу на необхідності підтримки України країнами Європи у питанні пошуку нових логістичних маршрутів для експорту зерна: «Нам дуже потрібна допомога міжнародних партнерів у вдосконаленні логістики. І ми сподіваємося, що вона не забариться».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy