Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Україна робить всі необхідні кроки для членства в ЄС – Олександр Корнієнко

  • 419
Україна робить всі необхідні кроки для членства в ЄС – Олександр Корнієнко

На Саміті Україна-ЄС у Києві українська сторона готується презентувати результати виконання всіх євроінтеграційних рекомендацій Єврокомісії. Про це заявив перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко.

«Україна зараз має статус кандидата в члени ЄС, а наша мета – членство у Європейському Союзі. І для цього ми робимо всі необхідні кроки.
Парламент тісно співпрацює з урядом та ЄС для ефективного та вчасного ухвалення необхідного законодавства на євроінтеграційному шляху», – засвідчив Корнієнко.

Він додав, що Україна готується презентувати результати виконання всіх семи рекомендацій Єврокомісії та очікує на позитивну оцінку з боку ЄС.

«Ми посилюємо боротьбу з корупцією і судову реформу – це вже етап незворотності. Запущені всі передбачені законодавством процедури стосовно відбору членів Вищої ради правосуддя, формування Вищої кваліфікаційної комісії суддів», – навів приклад перший віцеспікер парламенту.

За його словами, важливо досягти належних і відчутних результатів до Саміту Україна-ЄС, який відбудеться у Києві.

«Очікуємо на позитивну оцінку наших зусиль з боку ЄС. Адже український народ підтримує євроінтеграційним шлях і ми будемо рухатися цим вектором», – підсумував Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy