Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Україна пропонує G7 створити організацію країн-експортерів зернових

  • 329
Україна пропонує G7 створити організацію країн-експортерів зернових

Міністр аграрної політики та продовольства Микола Сольський запропонував створити світову Організацію країн-експортерів зернових, щоб запобігти глобальній продовольчій кризі через російську агресію. Про це він заявив на відкритті конференції міністрів сільського господарства G7 у Штутгарті.

«Через блокаду українських морських портів на світовий ринок не потрапило 7 млн т пшениці, 14 млн т зерна кукурудзи, 3 млн т соняшникової олії та 3 млн т соняшникової макухи, а також інших культур. Це вже призвело до рекордного зростання цін на світовому ринку та неминуче буде мати наслідком світову продовольчу кризу і зростання інфляції», – констатував Сольський.

За його словами, подорожчання вартості зернових автоматично призводить до збільшення цін на інші базові продовольчі продукти в усьому світі. Особливо критичною ця ситуація буде для країн Азії та Африки. Це може призвести до конфліктів та міграції населення до розвинених країн.

Щоб запобігти кризі, Сольський запропонував своїм колегам створити організацію основних країн-постачальників зернових у світі, яка реагуватиме на загрози продовольчій безпеці, зокрема через агресію росії.

Протягом найближчих днів міністри сільського господарства G7 напрацюють спільні рішення, які дозволять забезпечити глобальну продовольчу безпеку.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy