Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Україна продовжує бути центром світової дипломатії – Олександр Завітневич

  • 8977
Україна продовжує бути центром світової дипломатії – Олександр Завітневич

Візит президента Франції Еммануеля Макрона до України є свідченням того, що Україна продовжує бути центром світової дипломатії. На цьому наголошує очільник парламентського Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич.

«Ми бачимо, що мало не щодня в Україну прибувають високі іноземні гості, також практично щодня відбуваються важливі міжнародні телефонні розмови. Це суттєво знижує напругу та загрози і є конкретними проявами солідарності та підтримки наших партнерів. І цей процес триватиме й надалі», – заявив він.

Голова оборонного комітету додав, що Україна відкрита до діалогу, налаштована конструктивно, шукає дипломатичного рішення, але не перетне своїх «червоних ліній».

Окремо Олександр Завітневич відзначив, що Україна та Франція мають спільне бачення актуальних загроз та безпекових викликів для нашої країни, Європи та світу в цілому.

Він звернув увагу, що за результатами візиту Еммануеля Макрона було підписано низку двосторонніх документів, серед яких є важливі для оборонної сфери та реформи ОПК.

«Було підписано угоду між Укроборонпромом та французькою компанією Thales. Thales випускає інформаційні системи для авіакосмічного, військового та морського застосування та є одним із світових лідерів за виробництвом засобів радіоелектронної боротьби і радіолокаційних систем. Підписано спільну заяву щодо трансформації Укроборонпрому», – сказав він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy