Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Україна повинна негайно вступити до ЄС – Олена Шуляк

  • 6496
Україна повинна негайно вступити до ЄС – Олена Шуляк

Найкращим рішенням, яке зараз може ухвалити Європейський Союз, – це повноцінне членство України в ЄС. На цьому наголосила очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Негайний вступ України до ЄС – це шанс і для України, і для ЄС. Адже саме наша країна сьогодні об’єднала всі країни Європейського Союзу, хоча і надзвичайно дорогою ціною. З Україною ЄС буде точно міцнішим. Ми довели свою силу, порядність та волю. Тепер ЄС має довести, що він разом з українцями», – заявила вона.

Олена Шуляк запевнила, що без України не буде Європи. І це необхідно раз і назавжди зафіксувати.

«Тепер разом ми маємо будувати новий світ. Так для чого затягувати час, якщо просто треба визнати факт?», – зазначила вона.

Очільниця партії «Слуга Народу» заявила, що на Україну чекає завершення війни та відбудова держави. І цей шлях наша країна повинна пройти разом з ЄС.

«Розпочинати відповідну роботу треба вже зараз. Момент нечуваного консенсусу щодо підтримки нашої країни у Європі можна розглядати як своєрідний «референдум» з питання приєднання України до ЄС. Рішення прийнято, його підтримали всі, залишилося його реалізувати. Робити це треба негайно. Тут і зараз», – сказала Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy