Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Україна змінює економічну політику – Дмитро Кисилевський

  • 253
Україна змінює економічну політику – Дмитро Кисилевський

Широкомасштабне військове вторгнення змушує переглянути підходи до економіки та забезпечення економічної стійкості країни. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», заступник голови Комітету ВР з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський.

«Одне з ключових завдань – перехід від сировинної моделі до пріоритету на переробній промисловості. Концепція нової промислової політики включає конкретні кроки: щось з цього вже зроблено, щось в процесі», – зазначив Кисилевський.

За його словами, економічну стійкість країни забезпечить низка чинників, зокрема страхування воєнних ризиків, довгі дешеві гроші, локалізація виробництва, розвиток індустріальних парків, стимулювання експорту товарів з високою доданою вартістю.

Політик додав, що у проекті державного бюджету на наступний рік закладені кошти на деякі інструменти реалізації такої промислової політики. Зокрема це програма «Доступні кредити 5-7-9%», Програми стимулювання попиту на товари машинобудування, гранти на переробну промисловість та інші.

«Ці програми потрібно втримати. Але сама їх наявність у проекті державного бюджету вказує на початок серйозних змін у розумінні економічної політики. З цього й починається формування нової української індустрії, яка має зробити Україну стійкою і самодостатньою», – підсумував Кисилевський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy