Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Україна посилює захист політв’язнів: ухвалено закон

  • 5207
Україна посилює захист політв’язнів: ухвалено закон

Парламент ухвалив у другому читанні та в цілому законопроєкт №6104, що створює механізми соціального та юридичного захисту політв’язнів і членів їхніх родин. Він передбачає виплату грошової допомоги та закріплює гарантії на реабілітацію для таких осіб.

Закон встановлює такі види грошової допомоги:

✅ щорічна державна грошова допомога, яка надається політв’язню або членові його сім’ї у період її перебування в умовах позбавлення свободи внаслідок збройної агресії проти України;
✅ одноразова державна грошова допомога у разі загибелі такої особи, якщо смерть настала в період її перебування в умовах позбавлення свободи або протягом року після її звільнення;
✅ одноразова державна грошова допомога особам, позбавленим свободи внаслідок збройної агресії проти України, після звільнення з умов позбавлення свободи.

Крім того, в Україні створять Комісію з питань встановлення факту позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України.

Також буде створено Єдиний реєстр осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy