Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Україна посилює співробітництво з німецькими оборонними компаніями

  • 75
Україна посилює співробітництво з німецькими оборонними компаніями

Під час Конференції з відновлення України у Берліні міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін та представник світового оборонного гіганта Rheinmetall підписали Меморандум про взаєморозуміння у сфері розширення стратегічної співпраці.

«Українська оборонна промисловість сьогодні відроджується. Нам потрібно виробляти все більше і більше зброї, і цього все одно ніколи не буде достатньо», – сказав Камишин.

Він додав, що Україна вже має багато успішних кейсів співпраці міжнародних компаній з українськими. Зокрема йдеться про старт виробництва в Україні бойових броньовані машини Lynx від Rheinmetall. За прогнозами, до кінця року матиме першу бойову машину піхоти власного виробництва.

«Також ми започаткували проєкт ZBROYARI: Manufacturing Freedom, у межах якого закликаємо наших партнерів закупити озброєння українського виробництва для українського війська», – зазначив міністр.

Також Олександр Камишін та CEO Rheinmetall Армін Паппергер підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо розширення стратегічної співпраці. Угода має визначити та розвинути подальші напрямки більш тісної співпраці між українською оборонною промисловістю та технологічною групою з Дюссельдорфа.

«Оборонка робить значний внесок в економічне відновлення України. Ми дуже вдячні за ту допомогу, яку отримуємо від наших партнерів – країн, які представлені тут сьогодні. Одного дня Україна приєднається до ЄС і до НАТО – і обидві організації отримають сильного партнера з міцною оборонною промисловістю, який не конкурує, але доповнює», – підсумував Камишин.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy