Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Україна посилює міжнародне співробітництво в протидії екологічним злочинам

  • 131
Україна посилює міжнародне співробітництво в протидії екологічним злочинам

Норми нової Конвенції Ради Європи про захист довкілля через кримінальне право мають діяти в ситуаціях збройного конфлікту, воєнного часу чи окупації. Відповідні правки в документ внесли члени української делегації. Про це повідомила народна депутатка від фракції «Слуги народу» Юлія Овчинникова.

Комітет експертів Ради Європи зараз напрацьовує текст Конвенції. До цього процесу залучені парламентарі з різних країн світу, зокрема й народні депутати Верховної Ради України, а також представники органів державної влади, міжнародних та природоохоронних організацій.

«Ми запропонували закріпити, норму, яка визначає, що Конвенція застосовується в мирний час і в ситуаціях збройного конфлікту, воєнного часу чи окупації. Це питання є надважливим в умовах збройної агресії на території України», – пояснила парламентарка.

Вона додала, що метою цієї Конвенції є попередження та боротьба з екологічними злочинами, сприяння і посилення національного та міжнародного співробітництва проти екологічних злочинів та сприяння і посилення охорони довкілля.

«Важливим кроком також має стати закріплення визначення «екоциду» в нормах Конвенції», – наголосила Овчинникова.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy