Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Україна почала рік з достатнім запасом фінансової міцності

  • 139
Україна почала рік з достатнім запасом фінансової міцності

Уряд без затримок і у повному обсязі фінансуватиме всі соціальні видатки та зарплати в бюджетному секторі. Про це заявила народна депутатка від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань бюджету Роксолана Підласа.

«Ми точно зараз можемо сказати, що перший квартал 2024 року ми проходимо стабільно. Усі пенсії, соціальна допомога, зарплати в бюджетному секторі будуть виплачені», – запевнила голова профільного комітету.

Вона додала, що Україна готувалася до того, що напочатку 2024 року можливі затримки із допомогою міжнародних партнерів.

«З листопада минулого року ми почали обмежувати непріоритетні видатки, і ці кошти лишилися на казначейському рахунку. Тому початок 2024 року ми розпочали з достатнім запасом міцності для того, щоб стабільно пройти перші два місяці року й забезпечити всі зобов’язання уряду перед громадянами», – пояснила Підласа.

За її словами, лише у січні вдалося заощадити 86 млрд грн. Крім того, Державна податкова служба та Митниця навіть без підвищення ставок перевиконали план з надходжень до держбюджету майже на чверть.

«Все це дозволило продовжити період, який ми можемо витримати без міжнародної допомоги», – підсумувала народна депутатка.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy