Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Україна підписала низку угод про фінансування проєктів у сфері охорони здоров’я – Віктор Ляшко

  • 95
Україна підписала низку угод про фінансування проєктів у сфері охорони здоров’я – Віктор Ляшко

Під час Конференції з відновлення України у Берліні представники МОЗ підписали п’ять міжнародних угод, які дозволять залучити фінансування для низки проєктів у сфері охорони здоров’я. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

«В Берліні зібралися лідери урядів різних країн, представники міжнародних організацій, бізнесу та громадянського суспільства, аби обговорити шляхи підтримки України. Маємо перші результати у сфері охорони здоров’я – підписано п’ять угод», – розповів міністр.

Зокрема йдеться про договори з урядом Франції, а також Банком розвитку Ради Європи, які стосуються проєктів облаштування мобільних лікарень, постачання діагностичного обладнання, а також реконструкції важливих об’єктів медичної інфраструктури.

«Це збільшення потужностей та покращення умов перебування в Миколаївській обласній дитячій клінічній лікарні, створення сучасних умов для комплексної родинної реабілітації та психолого-педагогічної корекції на базі санаторію «Аркадія» в Одесі, збільшення кількості одночасного перебування дітей у 1,5-2 рази у КП «Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства», – сказав Ляшко.

Загалом на фінансування цих проєктів у межах угод передбачено залучення понад 146 млн євро.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy