Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Україна отримає 2,2 млрд доларів за програмою МВФ – Роксолана Підласа

  • 73
Україна отримає 2,2 млрд доларів за програмою МВФ – Роксолана Підласа

Україна досягнула домовленості з Міжнародним валютним фондом на рівні експертів і до кінця червня має відбутися засідання ради директорів МВФ, де остаточно ухвалять рішення про надання траншу у 2,2 млрд доларів. Ми виконали всі умови та зобов’язання, які брали на себе на цей період, тому рішення точно буде позитивним.

Про це повідомила народна депутатка від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань бюджету Роксолана Підласа.

«Зараз ми потребуємо співпраці з Міжнародним валютним фондом, оскільки всі наші донори – і країни-члени G7, і ЄС – надають нам фінансову допомогу у прив’язці до нашої співпраці з МВФ. Україна сумлінно виконує всі взяті зобов’язання. І насправді це історичний момент для нашої держави, адже Україна вперше за всю історію проходить четвертий перегляд програми. Раніше в українських урядів була традиція брати гроші в МВФ, доходити до першого перегляду і далі не виконувати взяті на себе зобов’язання. Відповідно, програми закривалися й транші більше не надходили», – акцентувала парламентарка.

Вона уточнила: виділені МВФ гроші будуть використані на невійськові потреби, при цьому Фонд не висуває якихось обмежень щодо використання цих коштів.

«П’ятий перегляд програми відбудеться наприкінці серпня цього року. У нас уже є перелік завдань, які треба буде виконати. До погодження українською стороною та радою директорів МВФ їх не можна озвучувати, однак там традиційно багато умов, пов’язаних з антикорупційним законодавством і посиленням підзвітності та прозорості використання міжнародної допомоги», – розповіла народна депутатка.

Як зазначила Роксолана Підласа, після ухвалення Конгресом США пакета допомоги Україні у нас фактично закриті всі невійськові видатки: гуманітарні, соціальні, виплати зарплат учителям, лікарям та іншим бюджетникам.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy