Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Україна остаточно стала частиною західного світу – Олександр Корнієнко

  • 10468
Україна остаточно стала частиною західного світу – Олександр Корнієнко

Спільна заява президентів Володимира Зеленського та Джозефа Байдена зафіксувала, що Україна є частиною західного світу, й вороття до «руського міру» не буде». Про це заявив голова політичної партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

«Захід відокремлює союзників від суперників та демократію від автократії, і Україна по західний бік цього процесу. Спільна заява президентів це чітко зафіксувала», – сказав очільник «Слуги Народу».

Він зазначив, що завершилася підготовка стратегічної оборонної угоди між США та Україною, це означає допомогу Сполучених Штатів у реформі оборонного сектору, у сферах кібербезпеки, інформбезпеки та наукових дослідженнях в оборонному секторі й у космічній сфері.

«США розглядають відносини з Україною як основу безпеки та демократії у всьому східноєвропейському регіоні. Це означає, що наші партнери визнають за Україною потенціал лідерства у регіоні, що від міцності нашої країни залежить подальший розвиток Східної Європи», – констатує Корнієнко.

За його словами, зустріч президентів України та США відкрила перспективи підписання низки договорів у різних сферах.

Насамперед активізується діяльність Комісії зі стратегічного партнерства між Україною і США та готується до підписання нова Хартія про стратегічне партнерство.

Не менш важливою, на думку Корнієнка, є підтримка Сполучених Штатів у протидії російській агресії.

«Росію визнали порушником базових принципів міжнародного порядку, тож США й надалі підтримуватимуть Україну в Нормандському форматі та в межах Кримської платформи. Деокупація Донбасу та Криму залишається актуальним питанням для наших американських партнерів. Так само як і спільна протидія «Північному потоку-2» та недопущення використання Кремлем газу як зброї проти України», – запевнив Корнієнко.

Важливим досягненням він назвав і визнання з боку США прогресу України у впровадженні демократичних реформ та забезпеченні прав людини, чим активно займається команда Президента. А також позитивні зміни України за Планом трансформації, який Володимир Зеленський презентував у Вашингтоні.

«Зважаючи на це Україна та США домовилися про ключові стратегічні напрямки подальшого реформування. Це стосується реформи судової системи, боротьби з корупцією, просування прав людини та реформи управління», – сказав очільник «Слуги Народу».

За його словами, США готові інвестувати й в українську економіку: Експортно-імпортний банк США резервує 3 млрд доларів для реалізації спільних проєктів в агробізнесі, інфраструктурі, енергетиці.

«Заява президентів – це свідчення того, що Україна відбулася як вільна, демократична держава, союзник і партнер США, Європи та всіх демократій світу», – переконаний Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy