Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Україна надасть податкові пільги іноземним інвесторам

  • 23246
Україна надасть податкові пільги іноземним інвесторам

Держава надаватиме податкові пільги іноземним інвесторам зі значними інвестиціями. Це допоможе залученню в економіку України стратегічних інвесторів, підвищенню інвестиційної привабливості, а також зростанню конкурентоспроможності нашої економіки.

Відповідні законопроєкти №3761 та №3762 парламент сьогодні підтримав у цілому.

«Йдеться не про надання пільг на 15 років, а про пільги, які можуть бути надані протягом 15 років – строку дії відповідного інвестиційного договору. Усі пільги разом – до 30% від суми інвестиції. У цьому і логіка законопроєкту: велика інвестиція від 20 млн євро тягне за собою пільгу, яку дає держава», – пояснив голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, народний депутат від «Слуги Народу» Данило Гетманцев.

Так, перший документ передбачає:

  • з дня набуття чинності до 1 січня 2035 року звільнити від оподаткування ПДВ операції з ввезення інвестором у режимі імпорту устаткування (обладнання) для реалізації інвестиційного проєкту;
  • звільнити від оподаткування податком на прибуток підприємств прибуток підприємства – інвестора зі значними інвестиціями протягом п’яти послідовних років дати, визначеній ним у відповідній заяві;
  • надати право органам місцевого самоврядування встановлювати ставки земельного податку та орендну плату за землі державної та комунальної власності в розмірі меншому, ніж розмір земельного податку, встановлений рішенням відповідного органу місцевого самоврядування для певної категорії земель, що сплачується на відповідній території, а також звільняти від сплати земельного податку.

Другим законопроектом пропонується до 1 січня 2035 року звільнити від оподаткування ввізним митом устаткування (обладнання), що ввозитиметься на митну територію України інвестором виключно для реалізації інвестиційного проекту зі значними інвестиціями. Йдеться про нове обладнання та виготовлене не раніше ніж за 3 роки до дати його ввезення на митну територію України.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy