Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Україна наближає притягнення росії до відповідальності – Денис Маслов

  • 64
Україна наближає притягнення росії до відповідальності – Денис Маслов

Рішення Європейського суду з прав людини про визнання росії винною у порушенні прав людини в Криму повністю спростувало російську брехню про стан справ на півострові та наблизило покарання агресора за скоєні в Україні злочини. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань правової політики Денис Маслов.

«Сьогодні ЄСПЛ визнав, що з 2014 року рф систематично порушувала права українців в Криму після його окупації: жорстоке поводження, незаконне затримання, переміщення на територію рф, примушення до зміни громадянства, систематичні масові обшуки, знущання з наших громадян в Криму», – пояснив Маслов.

Він додав, що це розгромне для росії рішення ЄСПЛ та крах десятирічної російської брехні про дотримання прав людей в Криму.

«Українська команда бездоганно виконала свою частину роботи, в результаті ЄСПЛ одностайно погодився з доказами України. Це безпрецедентне рішення. В практиці ЄСПЛ такого ніколи не було. Ми ще на один крок ближче до притягнення агресора до міжнародно-правової відповідальності», – підсумував Маслов.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy