Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Україна може увійти в режим paperless з 24 серпня

  • 9709
  • 1
Україна може увійти в режим paperless з 24 серпня

Держава виділить на інформатизацію понад 600 млн грн бюджетних коштів. Основні гроші підуть на електронні реєстри, забепечення їхньої діяльності, а також на систему е-податки. Це дозволить реалізувати поставлене Президентом Володимиром Зеленським завдання увійти з 24 серпня в режим paperless.

Відповідне рішення ухвалив на своєму засіданні Комітет з питань бюджету.

У результаті, державні органи прийматимуть від громадян документи й довідки в електронному форматі.

За інформацією Мінцифри, цифровізація може дати позитивний економічний ефект в розмірі 20 млрд грн на рік.

Сьогоднішнє рішення Комітету дозволить реалізувати в 2021 році проєкти інформатизації у визначених органах державної влади, підвищить відкритість, прозорість та ефективність їхньої діяльності, сприятиме розбудові в Україні ефективної системи електронного врядування, впровадженню процесів автоматизації ведення загальнодержавних реєстрів, спрощенню механізму доступу громадян до отримання послуг.

Так, 90,4 млн грн виділено Мінсоцполітики на створення Єдиної інформаційної системи соціальної сфери. Мінрегіон отримає 27,3 млн грн для запуску Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва. 150 млн грн будуть використані Державною податковою службою для спрощення сервісів щодо сплати податків та вдосконалення їхнього адміністрування. 111,5 млн грн буде спрямовано Мін’юсту для створення системи е-нотаріат та на вдосконалення роботи держреєстрів – актів цивільного стану, речових прав на нерухоме майно тощо. Але для забезпечення своєї ефективної роботи державні електронні ресурси, передусім держреєстри, мають бути інтегровані.

Тому на створення програмної платформи для розгортання та супроводження державних електронних реєстрів Держспецзв’язку отримає 125,3 млн грн.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Галина
Галина
2 роки тому

Чудова новина!

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy