Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Україна матиме кращу в Європі галузь реабілітації – Олексій Леонов

  • 71
Україна матиме кращу в Європі галузь реабілітації – Олексій Леонов

В Одеській області планують добудувати низку реабілітаційних центрів для ветеранів. Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу» Олексій Леонов.

«Я повністю згоден з нашим Президентом, коли він наголошує, що будь-яка неефективність ветеранської політики позбавлятиме морального сенсу все інше, що відбуватиметься в нашій державі. Тому спільними зусиллями ми маємо зробити цю політику максимально ефективною», – наголосив Леонов під час Регіонального спортивного форуму ветеранів «Сильні України» в Одесі.

Парламентар повідомив, що в Южному та Ізмаїлі планують добудувати реабілітаційні центри, на які раніше не вистачало коштів.

«Наразі реабілітаційні відділення повноцінно працюють лише у шести медичних закладах регіону. Цього вкрай недостатньо», – зауважив Леонов.

Нагадаємо, за підтримки Олексія Леонова, який опікується реабілітацією ветеранів, в Одесі відбувся Регіональний спортивний форум ветеранів «Сильні України». У ньому взяли участь фахівці з реабілітації, керівники санаторно-реабілітаційних установ, представники ОВА, МВС, а також представники ГО «Федерація стронгмену України» та Федерації самбо України.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy