Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Україна має розвиватися як морська держава – Олександр Корнієнко

  • 17049
Україна має розвиватися як морська держава – Олександр Корнієнко

Реформа внутрішніх водних перевезень активізує портову діяльність та сприятиме появі українських навігаційних компаній. Про це заявив голова політичної партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко під час відвідування Херсонської державної морської академії.

«Партія «Слуга Народу» цьогоріч започаткувала серйозну реформу внутрішніх водних шляхів. Ми прийняли відповідний закон, незабаром він почне діяти. Тож поступово ми зможемо повертати водні перевезення, збільшувати їхній обсяг та говорити не тільки про активну портову діяльність, а і про появу в Україні своїх навігаційних компанії, які конкуруватимуть зі світовими лідерами», – сказав Корнієнко.

За його словами, цьому сприятимуть українські виші, зокрема Херсонська державна морська академія.

«Тут ми побачили, як переплелися традиції навчання мореплавству і новітні унікальні освітні здобутки – використання віртуальної реальності, всіх можливих комп’ютерних тренажерів, повна симуляція кабін суден різного типу», – розповів очільник партії «Слуга Народу».

Практика в академії починається з 2 курсу і відбувається за сприяння світових компаній. Фактично впроваджено принцип, коли потенційний роботодавець є замовником стандартів освіти.

«Херсонська державна морська академія співпрацює з багатьма провідними світовими судноплавними компаніями. Здебільшого ми орієнтуємося на європейський та світовий ринок праці. Всі курсанти працевлаштовані, а цьогоріч вперше кількість замовлень на наших випускників перевищила кількість кадетів», – зазначив ректор академії Василь Чернявський.

«Це дуже важливий принцип. Маємо застосовувати цей досвід до різних сфер – освіта має бути і фундаментальною, і практичною. Сьогодні українські моряки входять до п’ятірки найкращих моряків світу, тож Україна як морська держава має розвиватися, розвивати такі заклади, як морська академія у Херсоні», – впевнений Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy