Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Україна має прогрес у боротьбі з корупцією

  • 197
Україна має прогрес у боротьбі з корупцією

Парламентська робота з розробки та впровадження антикорупційного законодавства стали вагомим фактором у зростанні України в рейтингу Індексу сприйняття корупції. Про це розповіла народна депутатка від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань антикорупційної політики Анастасія Радіна.

«Україна значно покращила свій показник у Індексі сприйняття корупції-2023. Маємо +3 пункти у рейтингу порівняно із минулим роком і це один із найкращих показників зростання серед усіх країн у 2023 році», – зазначила Радіна.

Вона додала, що прогрес України із 2013 по 2023 роки склав +11 і наразі Україна обіймає 104 місце зі 180 країн у рейтингу. За останні три роки наша країна вдруге зробила стрибок одразу на 3 пункти вгору – в 2020 та 2023 роках.

«Це дуже значуще зростання за методологією дослідження. Хочу подякувати колегам із нашого антикорупційного комітету та парламенту загалом – ухвалені нами антикорупційні закони стали вагомим фактором у зростанні України у рейтингу на +6 пунктів з 2019 року», – наголосила голова профільного комітету.

За її словами, показник України співмірний з іншими країнами-кандидатами на вступ до ЄС, але попереду ще достатньо роботи.

«Стале зростання України в Індексі сприйняття корупції показує, що попри корупційні скандали ми маємо прогрес у боротьбі із корупцією. Як і одужання від тяжкої хвороби, соціальний прогрес відбувається не так швидко, як би хотілося, і все ж ми маємо позитивну динаміку», – сказала Радіна.

Вона зазначила, що парламент й надалі працює над посиленням боротьби з корупцією.

«На порядку денному маємо ще багато завдань: перезавантаження БЕБ, скасування формальних процесуальних перешкод для притягнення до відповідальності за корупцію і не тільки, прозорі оборонні закупівлі та закупівлі послуг із будівництва. Цей список завдань можна і треба продовжувати. Працюємо далі», – підсумувала голова профільного комітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy