Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Україна має повернутися до десятки країн-лідерів озброєння на глобальному ринку – Юрій Гусєв

  • 4973
Україна має повернутися до десятки країн-лідерів озброєння на глобальному ринку – Юрій Гусєв

Україні потрібно створити такі новітні зразки озброєння та військової техніки для потреб ЗСУ, які б допомогли повернути жовто-блакитні прапори на адмінбудівлі Донецька, Луганська, Севастополя та Сімферополя. І «Укроборонпром» активно працює з цього напрямі.

Про це наголосив Юрій Гусєв, директор концерну, на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Безпека країни».

«Нам потрібно впровадити стандарти НАТО в ОПК, корпоративне управління підприємствами ОПК, і частиною цього процесу є ухвалення законопроєкту №3822. Документ дозволить реалізувати ефективний трансфер технологій, щоб ми не лише виробляли озброєння на базі технологій минулого, а стали драйвером технологій для війн майбутнього. Адже від того, яким ми зараз сформуємо ОПК держави, залежатиме і перемога України в війнах майбутнього. До того ж Україна має повернутися до десятки країн-лідерів озброєння на глобальному ринку і працювати глибше з країнами-членами НАТО», – наголосив він.

Як повідомив директор концерну, за 4 місяці 2021 року виробництво на підприємствах Укроборонпрому зросло на 21% порівняно з аналогічним періодом минулого року. А чистий прибуток концерну за 2020 рік збільшився у понад двічі порівняно з 2019 роком і становить 2,5 млрд грн.

Окрім того, вперше в історії незалежності, за 30 років, налагоджено серійне виробництво підривачів усіх типів для всіх засобів ураження на базі шосткинського казенного підприємства «Імпульс».

«Створений перший в історії незалежної України замкнутий цикл виробництва легкоброньованої колісної техніки БТР-4, що входить до 10 кращих бронетранспортерів світу. Зусиллями підприємств Укроборонпрому здійснено модернізацію винищувальної бомбардувальної та штурмової авіації: Су- 27, МІГ-29, СУ-25. Створено та прийнято на озброєння ЗСУ АН-70 – один з найкращих військово-транспортних літаків у світі. Створено і серійно виготовляється протикорабельний ракетний комплекс «Нептун». Створено високоточні реактивні снаряди «Вільха» і «Вільха-М» до РСЗВ «Смерч». Налагоджено виробництво комплексу високоточного артилерійського озброєння снаряду «Квітник» і його модифікації «Барвінок». В умовах російської агресії проти України прийнято на озброєння і серійно виготовляється високоточна зброя «Стугна»,«Корсар» і «Комбат», – розповів про досягнення концерну Юрій Гусєв.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy