Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Україна має гарні шанси виконати домашню роботу за всіма 35 главами перемовин із ЄС – Марія Мезенцева

  • 68
Україна має гарні шанси виконати домашню роботу за всіма 35 главами перемовин із ЄС – Марія Мезенцева

З 25 червня починаються перемовини щодо вступу України до Європейського Союзу. На сьогодні в нашій державі є і політична воля, і широка підтримка громадян євроінтеграційного курсу держави, а це запорука швидкого та успішного просування до вступу.

Про це заявила народна депутатка від «Слуги Народу», заступниця голови Комітету ВР з питань інтеграції України з ЄС, голова делегації України в ПАРЄ Марія Мезенцева.

«Переважна більшість громадян України підтримує євроінтеграційний курс, закріплений у нашій Конституції. Влада, зокрема, на рівні парламенту та уряду, також чітко демонструє політичну волю вступу нашої держави до Євросоюзу, тож зараз створилися ідеальні умови для нашого просування в напрямку євроінтеграції. За наступні п’ять років Україна має гарні шанси виконати домашню роботу за всіма 35 главами перемовин із ЄС», – акцентувала Мезенцева.

Як зазначила парламентарка, перемовини про вступ України до Євросоюзу – це не просто 35 глав, це насправді багато практичних елементів для покращення щоденного життя громадян, якості повітря, якості товарів і послуг, експорту наших товарів, зміцнення безпеки та обороноздатності України, зміни в освітній сфері тощо.

«50 млрд євро допомоги від ЄС підв’язані під упровадження реформ в Україні. Важливо розуміти, що це не торгівля на рівні «реформи за кошти», це адекватний партнерський підхід. Я впевнена, наші партнери зможуть переконатися, що ці кошти будуть використані прозоро й відповідально», – наголосила народна депутатка.

Крім того, додала вона, Євросоюз також змінюється, і зараз формуються нові візії щодо його розвитку, а це може допомогти Україні на євроінтеграційному шляху.

«Зокрема, виборці в ЄС кажуть про те, що не можна керуватися старими правилами, коли, наприклад, одна країна-член блокує рішення більшості, особливо в питаннях зовнішнього фінансування, пакетів підтримки чи питань вступу до ЄС нових держав», – зауважила Марія Мезенцева.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy