Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Україна має достатньо грошей, щоб профінансувати підвищення зарплат і пенсій – Денис Шмигаль

  • 6996
Україна має достатньо грошей, щоб профінансувати підвищення зарплат і пенсій – Денис Шмигаль

На рахунках уряду достатньо коштів для фінансування всіх видатків, зокрема запланованих підвищень зарплат і пенсій для українців. Про це під час години запитань до уряду заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Бюджет у січні було перевиконано на більш ніж 10 млрд грн. Національний банк має достатню кількість резервів, аби курс був стабільним. Інформаційний тиск та ескалація біля наших кордонів впливають на економічний фон, але ситуація залишається стабільною та контрольованою», – наголосив він.

Денис Шмигаль також додав, що уряд оперативно виділив понад 16 млрд, щоб забезпечити безперебійне авіасполучення з Україною. Ці кошти використовуватимуться для гарантування безпеки польотів в Україні для страхових компаній, компаній-перестрахувальників, лізингових компаній та авіаперевізників

«Ми бачимо, що це рішення заспокоїло ситуацію. Нам також вдалося забезпечити проходження торговельних кораблів в українські порти, аби українські експортери продовжували працювати», – зауважив очільник уряду.

Прем’єр-міністр зазначив, що енергетична система України працює стабільно й прогнозовано. Станом на 16 лютого на українських складах зберігається 822 тис. тонн вугілля – практично вдвічі більше, ніж торік. Крім того, у газосховищах нараховується 10,6 млрд кубічних метрів газу.

«Жодних віялових відключень не було, немає і не планується. Ми маємо достатні запаси енергоресурсів, аби стабільно завершити цей опалювальний сезон», – констатував Денис Шмигаль.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy